Konkurs ŻYCIE W ARCHITEKTURZE

Konkursy

29-04-2020  Autor: Architektura-murator   Źródło: Architektura-murator   Kategoria: Konkursy, nagrody

Redakcja miesięcznika „Architektura-murator” ogłasza konkurs ŻYCIE W ARCHITEKTURZE, w którym po raz IX wyłonione zostaną najlepsze polskie realizacje. Pracownie, zespoły autorskie, architekci i inwestorzy mogą od dziś zgłaszać do udziału w konkursie budynki lub przestrzenie oddane do użytku w latach 2015-2019.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 2 czerwca poprzez stronę
 
zyciewarchitekturze2020.architekturamurator.pl

Życie w Architekturze to ogólnopolski konkurs na najbardziej znaczące realizacje architektoniczne organizowany przez redakcję miesięcznika „Architektura-murator” od 1995 roku.

Nazwa konkursu jest kwintesencją zarówno jego celu, jak i kryteriów oceny. Tak więc są to kwestie społeczne i jakość życia w architekturze, promocja największych osiągnięć w dziedzinie architektury w Polsce, pobudzanie społecznego zainteresowania problematyką związaną z rolą architektury w kreowaniu rozwoju miast.

Konkurs cieszy się wielką popularnością i uznaniem środowiska architektonicznego, międzynarodowych instytucji architektonicznych oraz władz samorządowych i państwowych. W 8 dotychczasowych edycjach rywalizowało w konkursie ponad 3000 realizacji.

 
 
Copyright by W-A.pl 2007, e-mail: admin@w-a.pl      W-A.pl      www.wydział-architektury.com