Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

Wystartował 'Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników CAD Decor'

Konkursy...

2015-01-06  Autor: Justyna Drogowska   Źródło: CAD Projekt K&A s.c.   Kategoria: Konkursy, nagrody

10 grudnia br. wystartowała II etap „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz”, organizowanego przez kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych” wspólnie z firmą CAD Projekt K&A. Zapraszamy wszystkich użytkowników programów CAD Decor PRO, CAD Decor oraz CAD Kuchnie z Modułem do Projektowania Płytek do przygotowania projektów z zastosowaniem kolekcji płytek ceramicznych nagrodzonych w konkursie PERŁY CERAMIKI UE 2014. Zgłoszenia można przysyłać do 26.01.2015 r.

„Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz - użytkowników CAD Decor” odbywa się w ramach PEREŁ CERAMIKI UE od 2012 r.  Jego celem jest udostępnienie architektom i projektantom wnętrz ciekawych wzorniczo płytek ceramicznych i pokazanie, że materiał ten może być niebanalną i trwałą okładziną ścian i podłóg, nie tylko w łazienkach.

 „Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz - użytkowników CAD Decor” składa się z dwóch etapów. W pierwszym odbyły się trzy głosowania na najpiękniejsze płytki ceramiczne, które uhonorowano tytułem „Perła Ceramiki Projektantów - użytkowników CAD Decor 2014”. Nagrodzone kolekcje to: FORMWORK włoskiej fabryki Cerdisa (Ricchetti Group); livingSTONE Grupy Tubądzin oraz płytki GEOMETRIC GAME marki Opoczno.

Drugi etap „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz” trwa od 10.12.2014 r. do 26.01.2015 r. Jego uczestnicy mają za zadanie przygotować projekt dowolnego wnętrza, elewacji lub miejsca na zewnątrz budynku z zastosowaniem przynajmniej jednej kolekcji (może być ich więcej) płytek ceramicznych lub gresów nagrodzonych w konkursie PERŁY CERAMIKI UE 2014 tytułem „Perła Ceramiki UE 2014”, „Perła Ceramiki Dystrybutorów 2014” i „Perła Ceramiki Projektantów - użytkowników CAD Decor 2014”. Wszystkie 27 kolekcji płytek dostępne są w specjalnej bazie „Perły Ceramiki UE 2014”, dołączanej do programów CAD Decor PRO, CAD Decor oraz CAD Kuchnie z Modułem Projektowania Płytek Ceramicznych oraz na stronie internetowej www.cadprojekt.com.pl. Wystarczy ją pobrać i zainstalować na swoim komputerze.

Wymagania techniczne projektów konkursowych:

- maksymalnie 6 ilustracji (wizualizacji);

- zwymiarowany rzut projektu wraz z rozwinięciem ścian/powierzchni bocznych;

- rzuty i rozwinięcia ścian w formacie jpg, tiff lub pdf, wizualizacje w formacie jpg, tiff (waga pojedynczego pliku do 5 MB, minimalna rozdzielczość 1920x1080 - full HD);

- opis projektu do 2500 znaków zawierający: szczegółowe informacje na temat zastosowanej/ych płytek, nazwę kolekcji oraz producenta/marki, zastosowane formaty i kolory płytek, a także wskazanie miejsca użycia płytek w projekcie.

UWAGA! Projekty można przesyłać do 26 stycznia 2015 r. wyłącznie na adres: perlyceramiki@sigma-not.pl. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 projekty.


Atrakcyjne nagrody

Obydwa konkursy: PERŁY CERAMIKI UE 2014 i „Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz - użytkowników CAD Decor”, kończą się uroczystą Galą Laureatów, która odbędzie się w lutym 2015 r. w Warszawie. Zostaną na niej zaprezentowane wyróżnione projekty i wręczone nagrody ich autorom:

  • nagroda główna: 4000 zł oraz bon o wartości 3000 zł do wykorzystania na zakup aplikacji lub usług w CAD Projekt K&A,

  • nagroda druga: 2000 zł oraz dwudniowe szkolenie z obsługi narzędzi CAD Projekt K&A (w siedzibie firmy),

  • nagroda trzecia: 1000 zł oraz jednodniowe szkolenie z obsługi narzędzi CAD Projekt K&A (w siedzibie firmy).

Regulamin konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2014 wraz ze szczegółowymi założeniami "Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników programów CAD Decor" znajdują się na stronie www.plytkiceramiczne.info.pl.

Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Konkursy, nagrody

Konkurs na przebudowę dzielnicy w Kanadzie

2021-01-13

Prezentujemy informacje o konkursie w Kanadzie. »

Zegar słoneczny stanie pod Wawelem...

2020-12-23

Kraków czeka na projekt unikatowego zegara słonecznego, który będzie działał również w… »

Konkurs KOŁO i Studio NOM (Nie Olewamy Miasta): Rozmowy o architekturze, obyczajach i największych sekretach przyrody

2020-07-30

Czego od przestrzeni miejskiej oczekuje jeden z najbardziej cenionych, polskich architektów? Co o słowie… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2024 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro