Zakończył się I. etap konkursu dla architektów “Kreacje z natury”.

Aktualności

28-06-2014  Autor: Karolina Bałaban   Źródło: Barlinek   Kategoria: Konkursy, nagrody

Zakończył się I. etap konkursu 'Kreacje z natury', organizowanego w ramach Barlinek Institute of Design, przy współpracy z magazynem Design Alive.

„Dziękujemy tym wszystkim, który chciało się kreować z natury. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni rzetelnością prac, już na tym pierwszym, wstępnym etapie. Tym bardziej nie możemy doczekać się wspólnej pracy twórczej podczas warsztatów i finałowych propozycji”. – mówi pomysłodawczyni konkursu, Dorota Karbowska-Zawadzka, Dyrektor Marketingu Barlinek S.A.

Spośród nadesłanych prac Jury, w skład którego weszli uznani architekci oraz przedstawiciele Organizatorów, wybrało 15 finalistów. Przed nimi finałowe zadanie: zaprojektowanie deski do przyszłorocznej odsłony kolekcji podłóg „Smaki Życia”. Jednak zanim finaliści przystąpią do pracy, na specjalne zaproszenie Barlinka udadzą się do fabryki firmy, gdzie wezmą udział w unikatowych warsztatach rzemieślniczych.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w październiku podczas Łódź Design Festival. Laureaci otrzymają nagrody pieniężne, a zwycięskie projekty zostaną wdrożone do produkcji i wiosną 2015 roku trafią do sprzedaży w nowej odsłonie kolekcji „Smaki Życia”. Projekt będzie obecny na najbardziej prestiżowych wydarzeniach i festiwalach designu w Polsce.

Więcej informacji: www.kreacjeznatury.pl

 
 
Copyright by W-A.pl 2007, e-mail: admin@w-a.pl      W-A.pl      www.wydział-architektury.com