DODAJ ŚWIATU BARW I WYGRAJ WYJAZD DO SINGAPURU!

Konkurs

03-06-2014  Autor: Autor zewnętrzny   Źródło: Rockwool   Kategoria: Konkursy, nagrody

Właśnie ruszył po raz trzeci konkurs ROCKWOOL „Zmień wizję w projekt”. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Dodaj światu barw!”. Jak co roku konkurs jest kierowany do architektów i projektantów a zadaniem uczestników konkursu jest stworzenie najciekawszego projektu z wykorzystaniem paneli elewacyjnych ROCKPANEL i/lub systemu ociepleń ECOROCK FF.

Laureaci poprzednich edycji odwiedzili już Barcelonę i Dubaj. W tym roku, by podsycić emocje związane z konkursem i zachęcić jak najszersze grono architektów do udziału w konkursie przygotowaliśmy imponującą nagrodę – wyjazd do Singapuru – kosmopolitycznej metropolii pełnej barwnej i inspirującej architektury!

ROCKWOOL – DODAJ ŚWIATU BARW

Podstawą zgłoszenia pracy do konkursu jest wykorzystanie paneli elewacyjnych ROCKPANEL lub/i systemu ociepleń ścian zewnętrznych ECOROCK FF w koncepcji architektonicznej bądź projekcie przeznaczonym do realizacji.  Konkurs obejmuje obiekty użyteczności publicznej, edukacyjne, oświatowe, komercyjne oraz budynki mieszkaniowe wielorodzinne.

Dodatkowym wyzwaniem w tegorocznej edycji konkursu jest umiejętne i kreatywne wykorzystanie barwy w projekcie. Uczestnicy konkursu mają do dyspozycji dwie technologie, które można zastosować osobno lub też łącznie – w zależności od wizji architekta:

Panele elewacyjne ROCKPANEL, stosowane do tworzenia fasad, elementów ozdobnych wokół dachów oraz elementów wykończeniowych w budynkach dostępne są w szerokiej gamie kolorów i deseni. Ponad 100 odcieni w linii Colours, połyskliwe i metaliczne panele Chamelon czy też Metallics oraz nowość na rynku – Panele Brillant pozwolą zrealizować odważną i nietuzinkową wizję budynku.

System ociepleń ścian zewnętrznych ECOROCK FF oferuje bogatą paletę barw tynków i farb. Gama ponad 160 kolorów, a także wiele struktur i granulacji tynków daje możliwość realizacji wszystkich, nawet najśmielszych pomysłów w tworzeniu elewacji.

W jury konkursu zasiądą: Prof. Marian Fikus (Przewodniczący Jury), arch. Zbigniew Maćków oraz  Mariusz Wasilewski i Piotr Pawlak z ROCKWOOL Polska.

Termin nadsyłania prac: do 30.09.2014 r.

Patroni medialni konkursu: Zawód: Architekt, Architektura Murator

Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są na stronie www.konkurs.rockwool.pl

 
 
Copyright by W-A.pl 2007, e-mail: admin@w-a.pl      W-A.pl      www.wydział-architektury.com