„Project South Africa” – stwórz wyjątkową przestrzeń i Zostań Architektem!

Konkurs

20-05-2014  Autor: Barbara Gibas   Źródło: www.projectsouthafrica.pl   Kategoria: Konkursy, nagrody

„Project South Africa” to konkurs architektoniczny skierowany do studentów z całej Polski. Zadaniem uczestników jest opracowanie koncepcji architektonicznej domu jednorodzinnego zlokalizowanego w Południowej Afryce. Jest to wyzwanie dla każdego projektanta i niebywała okazja na zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego.

Organizatorem projektu jest firma Studio Form Sp. z o.o. Zadanie konkursowe to trening kreatywności i niekonwencjonalnego myślenia. Udział w konkursie „Project South Africa” to okazja do sprawdzenia swoich możliwości w ciekawym i rzadko spotykanym zadaniu. Jest to jedyna taka szansa, aby zmierzyć się z tematem projektu domu mieszkalnego położonego w Afryce Południowej, miejsca o zupełnie innej od naszej mentalności, kulturze, historii, z innym klimatem, sposobem życia.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych pod względem architektonicznym, estetycznym, funkcjonalnym i ekonomicznym koncepcji modelowego domu jednorodzinnego. Prace do konkursu mogą zgłaszać studenci kierunków architektonicznych oraz projektowych uczelni z całego kraju. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę główną w wysokości 5 000 zł. Za projekty, które zajmą drugie i trzecie miejsce zostaną przyznane nagrody w wysokości odpowiednio 3 000 zł i 1 000 zł. Ponadto, zwycięskie prace będą inspiracją w propagowaniu właściwych wzorców zabudowy jednorodzinnej tego regionu.

Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać grupowo lub indywidualnie do 23 maja 2014r. Termin nadsyłania projektów upływa natomiast 9 czerwca 2014r. Spośród wszystkich prac konkursowych zgłaszanych w wyznaczonych, czterech różnych koncepcjach domów, jury wybierze po 3 najlepsze projekty. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie.


Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie: http://www.projectsouthafrica.pl/
Odwiedź naszą stronę na facebooku: https://www.facebook.com/projectsouthafricaPL3

 
 
Copyright by W-A.pl 2007, e-mail: admin@w-a.pl      W-A.pl      www.wydział-architektury.com