MURATOR SA ogłasza konkurs na poradnik ekonomiczny

Informacja Prasowa

08-01-2014  Autor: Monika Polewska   Źródło: www.wydawnictwo.murator.pl   Kategoria: Konkursy, nagrody

MURATOR SA ogłasza otwarty konkurs na koncepcję scenariusza programu poradnikowego o tematyce ekonomicznej. Emisja programu planowana jest w FOKUS TV - nowopowstającej telewizji o charakterze edukacyjno–poznawczym. W konkursie mogą wziąć udział zarówno autorzy indywidualni, jak i firmy producenckie.

Założenia programu oraz zasady prezentacji opisane są w regulaminie konkursu (regulamin nr 1/ 2013), który można pobrać ze strony www.wydawnictwo.murator.pl w części „Konkursy TV”. Scenariusze konkursowe można nadsyłać do 31 stycznia 2014 roku a ogłoszenie wyników nastąpi 28 lutego 2014.

Program wyłoniony w drodze konkursu ma mieć wymiar praktyczny i być skierowany do szerokiego kręgu odbiorców. Premierowa emisja planowana jest w FOKUS TV – nowopowstającej telewizji o charakterze edukacyjno–poznawczym, która będzie nadawać w systemie naziemnej telewizji cyfrowej oraz na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych. Do Konkursu przystąpić mogą zarówno  autorzy indywidualnych, jak i firmy. Nagrodą w konkursie jest kwota 3 000 zł oraz możliwość współpracy autorskiej przy realizacji programu.

 
 
Copyright by W-A.pl 2007, e-mail: admin@w-a.pl      W-A.pl      www.wydział-architektury.com