Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

Trwa pierwsza edycja konkursu wzornictwa przemysłowego „Innowacyjna osłona okienna”

Patronat Medialny Portalu W-A.pl

2013-10-31  Autor: Agata Kowalczyk   Źródło: Vertex   Kategoria: Konkursy, nagrody

Zadaniem uczestników jest stworzenie projektu, który wyróżniać będzie oryginalność konstrukcji, ciekawy design oraz możliwości produkcyjne. Na laureatów czekają prestiżowe nagrody!

Polskie wzornictwo przemysłowe cieszy się międzynarodowym uznaniem i wysoką pozycją w wielu rankingach. Kreatywność młodych projektantów wydaje się być nieograniczona – niestety, rzadko przekłada się na konkretne wdrożenia w sektorze przemysłowym.

Wychodząc z tego założenia, firma VERTEX S.A., lider rynku w zakresie produkcji osłon okiennych, zaprasza wszystkich młodych, zdolnych i kreatywnych twórców do udziału w konkursie na najciekawszy projekt wewnętrznej lub zewnętrznej osłony okiennej. Na autorów najlepszych propozycji czekają atrakcyjne nagrody:

- I miejsce: semestr studiów lub 2500 zł

- II miejsce: 1500 zł

- III miejsce: 1000 zł

Dodatkowym wyróżnieniem może być również wprowadzenie zgłoszonego projektu do oferty firmy i rozpoczęcie produkcji. Pomysły młodych projektantów mają szansę trafić do polskich mieszkań i biur!

Możliwość realizacji własnych projektów,  czy współpraca z przedsiębiorstwami już w trakcie studiów stanowią olbrzymią szansę dla studentów na zdobycie realnego doświadczenia zawodowego. Firma VERTEX S.A.  poprzez organizację konkursu chce wyjść naprzeciw potrzebom młodego kapitału ludzkiego, korzystając równocześnie z nowatorskiego podejścia i kreatywności studentów.

- Dbając o ciągły rozwój nie ustajemy w poszukiwaniu nowych  inspiracji. Stąd pomysł konkursu, który ma na celu stworzenie młodym projektantom możliwości rozwojowych poprzez realizację ich oryginalnych projektów w naszej firmie – mówi Janusz Gibas – Prezes Zarządu firmy VERTEX S.A.

Konkurs skierowany jest przede wszystkim do studentów I i II stopnia kierunków Architektura, Projektowanie Przemysłowe i Wzornictwo. Organizator nie chce jednak wprowadzać ograniczeń formalnych dla innych młodych twórców, dlatego swoje propozycje mogą zgłaszać również inne osoby studiujące, których pasją jest projektowanie.

Organizator konkursu – firma VERTEX S.A. – działa w branży od 1999 roku, stawiając na takie wartości  jak innowacyjność, jakość, terminowość, dbałość o komunikację z klientem i troska o kapitał ludzki, będący podstawowym źródłem sukcesu. Konkurs „Innowacyjna osłona okienna” jest więc naturalną konsekwencją prowadzonej przez firmę polityki.

Prace w wersji elektronicznej (płyta CD lub DVD) wraz z załącznikami określonymi w regulaminie konkursu należy nadsyłać na adres: Vertex S.A., ul. Bestwińska 25, 43-502 Czechowice – Dziedzice z dopiskiem: „Konkurs – Dział Marketingu”. Konkurs potrwa od 15.09.2013 do 31.12.2013. Więcej informacji i regulamin konkursu na: www.vertex.pl oraz u Patronatów Medialnych.

Stwórz osłonę swoich marzeń, wygraj atrakcyjne nagrody i zdobądź prestiżowe doświadczenie!

Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Konkursy, nagrody

Konkurs na przebudowę dzielnicy w Kanadzie

2021-01-13

Prezentujemy informacje o konkursie w Kanadzie. »

Zegar słoneczny stanie pod Wawelem...

2020-12-23

Kraków czeka na projekt unikatowego zegara słonecznego, który będzie działał również w… »

Konkurs KOŁO i Studio NOM (Nie Olewamy Miasta): Rozmowy o architekturze, obyczajach i największych sekretach przyrody

2020-07-30

Czego od przestrzeni miejskiej oczekuje jeden z najbardziej cenionych, polskich architektów? Co o słowie… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2024 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro