Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

Ruszył konkurs Czas na Dizajn!

Informacja Prasowa

2012-12-05  Autor: Katarzyna Kurowska-Loedl   Źródło: ROCA   Kategoria: Konkursy, nagrody

Ruszył konkurs ROCA Polska kierowany do wszystkich, którzy interesują się projektowaniem i nie boją kreatywnych wyzwań. Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie własnej, wyjątkowej grafiki na przycisk spłukujący ROCA PRO. Na najlepszych czekają bardzo atrakcyjne nagrody! Wszystkie szczegóły konkursu można znaleźć pod adresem: www.konkurspro.roca.pl

Konkurs Czas na Dizajn organizowany przez firmę ROCA Polska, skierowany jest do wszystkich miłośników dizajnu, którzy kochają kreować swoje otoczenie. Jeżeli masz czas, zapał i fajne pomysły to koniecznie weź w nim udział! Co trzeba zrobić żeby wygrać? Wystarczy polubić fanpage Projekt Dizajn na Facebooku, odwiedzić stronę www.konkurspro.roca.pl i za pomocą zamieszczonej na niej aplikacji, zaprojektować swój własny, unikatowy przycisk ROCA, a dokładnie grafikę, która zostanie na nim umieszczona. Gotowy projekt zostanie opublikowany w galerii na stronie www.konkurspro.roca.pl gdzie wszyscy, którym się spodoba będą mogli oddać na niego swój głos.

Konkurs rozpoczął się 12 listopada, zgłoszenia możliwe są aż do 11 stycznia 2013. Jego rozstrzygnięcie nastąpi w dniu 31 stycznia 2013, a wyniki zostaną opublikowane na stronie www.konkurspro.roca.pl. Czas na Dizajn kierowany jest nie tylko do projektantów, ale też osób, które hobbystycznie interesują się dizajnem, a wykonanie zadania ułatwi im aplikacja projektowa zamieszczona na stronie. 

Osoby, które wezmą udział w konkursie mają szansę wygrać cenne nagrody! Nagroda główna to Laptop  Ultrabook™ XPS 13 , wraz  z najnowszym oprogramowaniem Adobe Design Standard CS6 PL Win oraz z zestawem oprogramowania: Creative Suite 6: Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat X Pro, Bridge, Media Encoder.  Natomiast nagrodami publiczności będzie 5 tabletów PC Samsung Galaxy Tab 2 10.1.

Nagroda główna zostanie wręczona zwycięzcy konkursu, którego wyłoni profesjonalne jury. Natomiast nagrody publiczność otrzymają autorzy projektów naklejki, które zdobędą najwięcej „lajków” wśród projektów umieszczonych w galerii konkursu na www.konkurspro.roca.pl

Zapraszamy gorąco do udziału w konkursie!

Informacje o firmie ROCA

ROCA oferuje produkty wyposażenia łazienki, kładąc nacisk na ich design i funkcjonalność. W ofercie firmy znajdują się kompleksowe wyposażenie przestrzeni łazienkowej – ceramika, baterie, stelaże podtynkowe i przyciski, wanny, meble łazienkowe oraz dodatki, i płytki ceramiczne. Firma zatrudnia 21 100 pracowników, posiada 76 zakładów produkcyjnych i jest obecna w ponad 135 krajach na całym świecie. ROCA jest światowym liderem w swojej branży. Grupa z hiszpańskim kapitałem dominuje nie tylko na rynkach Europy, lecz także Ameryki Łacińskiej, w Indiach i Rosji. Z sukcesem działa też w Chinach, na Bliskim Wschodzie oraz wielu krajach Azji i Afryce.

Więcej informacji na stronie www.roca.pl

Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Konkursy, nagrody

Konkurs na przebudowę dzielnicy w Kanadzie

2021-01-13

Prezentujemy informacje o konkursie w Kanadzie. »

Zegar słoneczny stanie pod Wawelem...

2020-12-23

Kraków czeka na projekt unikatowego zegara słonecznego, który będzie działał również w… »

Konkurs KOŁO i Studio NOM (Nie Olewamy Miasta): Rozmowy o architekturze, obyczajach i największych sekretach przyrody

2020-07-30

Czego od przestrzeni miejskiej oczekuje jeden z najbardziej cenionych, polskich architektów? Co o słowie… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2024 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro