W-A.pl rozpoczyna współpracę z EcoSquad

Informacje W-A.pl

09-01-2012  Autor: [KK]   Źródło: W-A.pl, EcoSquad   Kategoria: Podziel się Archi-Pasją

Od początku 2012 roku nowością w Portalu W-A.pl będą teksty redagowane przez zespół portalu EcoSquad, którego zadaniem jest wywarcie wpływu na branżę budowlaną, tak aby produkty i wykonawcy, przedstawiający się jako ekologiczni – rzeczywiście takimi byli.

EcoSquad to portal informacyjno-branżowy, prowadzący działalność usługowo-doradczą z zakresu produktów dla budownictwa ekologicznego a także internetową bazę ekologicznych materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Pełni także rolę portalu informacyjnego, propagującego budownictwo zrównoważone, jako ważną dziedzinę sektora budowlanego. Jej działalność będzie podzielona na trzy sektory:

  • doradztwa i pośrednictwa

  • reklamy

  • dystrybucji produktów

  • informacji i uświadamiania

Zespół EcoSquad zajmuje się ułatwianiem firmom zainteresowanym budownictwem ekologicznym (deweloperom, wykonawcom) dostępu do informacji i produktów ekologicznych ( informacje bezpośrednio od producentów) , co pozwoli znacznie zaoszczędzić czas.

EcoSquad działa w formie portalu internetowego www.ecosquad.pl , który oferuje swoim klientom szereg usług, zakładając indywidualne podejście do każdego klienta.

 
 
Copyright by W-A.pl 2007, e-mail: admin@w-a.pl      W-A.pl      www.wydział-architektury.com